Mieszkania
Wrocław
Opracowanie: Alberto Cabello
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy interesują nas mieszkania Wrocław warto sprawdzić oferty u wiarygodnych deweloperów

Nie każdego stać na zakupienie nowego mieszkania od dewelopera, ale nie tylko z tej przyczyny ludzie szukają mieszkań na rynku wtórnym. W mniejszych miastach rzadko realizowane są nowe inwestycje, toteż często nie ma innego wyjścia, jak przeglądać ogłoszenia z mieszkaniami, z których ludzie właśnie się wyprowadzają i szukają kolejnego właściciela.
Ogrodzenie
Opracowanie: Gib Goodrich
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy tak interesujące oraz widowiskowe wyjście jakim jest ściana z cegieł jest dobre?

Jeśli jesteś osobą, która zamierza akurat remont swojego mieszkania, to potencjalnie słyszałeś o różnorodnych ciekawych rozwiązaniach architektonicznych, jakie mogłabyś u siebie zastosować.
mieszkanie w gdańsku
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co ciekawego może zaproponować Gdańsk swoim gościom, jak najlepiej wynająć w nim mieszkanie.

Jednym z największych miejscowości na naszym wybrzeżu jest Gdańsk, jest także miastem z bardzo bogata, sięgającą wielu wieków przeszłością. Bardzo dobrze mogą o tym zaświadczyć przepiękne zabytki, jakie są bardzo chętnie zwiedzane i oglądane przez odwiedzających to miasto turystów.
lokal
Opracowanie: zeevveez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mieszkania na odsprzedanie we Wrocławiu - propozycje z rynku podstawowego

Rynek mieszkaniowy w większych miastach jest niesłychanie rozbudowany i na bieżąco się rozbudowuje. W obrocie są mieszkania w klasycznym budownictwie, użytkowane, i te z nowopowstałych osiedli.
Gdańsk Motława
Opracowanie: Michał Paluchowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Własne mieszkanie czeka na Ciebie

Nawet jeśli posiadamy na pewno niesamowite kontakty z rodzicami, to nadchodzi taka chwila w życiu każdego człowieka, iż marzy on żeby pojawić się na swoim, tam gdzie będzie mógł robić to co oraz kiedy pragnie. Przez to właśnie nie pomniejsza się powodzenie mieszkaniami, bo obywatele zwyczajnie co moment poszukują swojego miejsca na ziemi, a coraz to nowe pokolenia obywateli chcą poprzez zakup własnego mieszkania zaznaczyć swoją samodzielność oraz niezależność w dorosłym życiu.
warszawa
Na podstawie danych z: flickr.com

Stołeczna Praga to rewelacyjne miejsce do życia!

Warszawa nie jest oczywiście doskonałym miastem, i to nawet jak na polskie warunki, lecz to nadal jedno z takich miejsc, które tak jakby otwierają przed nami dużo możliwości. I jedną z takowych furtek jest choćby możliwość wzbogacenia się na nieruchomościach!
na placu budowy
Opracowanie: Sludge G
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować się do budowy lub renowacji domu

Ekologiczna świadomość trafiła także na budowę. Budujemy ekologicznie, to znaczy energooszczędnie. Mury stworzone są tak, by budynek tracił jak najmniej energii cieplnej. Nie jest to tylko kwestia ekologii. Istotna jest również oszczędność. Wiadomo iż zapewnienie komfortu cieplnego może nas niemało kosztować jeśli niefachowo skonstruujemy mury i ciepło będzie nam z budynku uciekać.
Pani domu
Opracowanie: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mieszkania we Wrocławiu – o czym współcześnie bezwzględnie należy pamiętać przed ich nabyciem?

Wrocław to interesujące miasto, które dzisiaj rozwija się naprawdę szybko, gwarantując mieszkańcom wiele możliwości. Nie można się w związku z tym dziwić, że zdecydowanie więcej osób decyduje się na przeprowadzkę z niewielkich miejscowości do Wrocławia.
drewniany parkiet
Opracowanie: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który rodzaj parkietu dobrze jest wybrać do naszego domu?

Odnowienie prywatnego mieszkania to niewątpliwie niezmiernie ciężkie zadanie. Chociaż staramy się go za każdą cenę uniknąć, to niestety w szeregu przypadków nie możemy tego zrobić. Wyposażenie naszego mieszkania na efekt czasu ulega procesowi zużytkowania, skutkiem tego też zmuszeni jesteśmy co jakiś czas dokonywać koniecznych napraw. Jest to jak najbardziej związane z pewnymi wydatkami pieniężnymi, jakie musimy ponieść, więc powinniśmy stosownie wcześniej ubezpieczyć się na taką ewentualność.
fundamenty
Opracowanie: Wajnert
Na podstawie danych z: http://www.wajnert.pl

W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Nabywając nowe mieszkanko w sfinalizowanej inwestycji lub na rynku wtórnym, mało ryzykujesz. Jednakże, kiedy zamierzasz powierzyć pieniążki deweloperowi, uważaj.


W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Szczęściem nie musisz kupować już przysłowiowego "kota w worku", dlatego że od jakiegoś czasu wiąże ustawa o ochronie praw nabywców domu jednorodzinnego zwana ustawą deweloperską.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.