Domy
kontrola
Opracowanie: Blondinrikard Fröberg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy trzymanie piecyka gazowego w domu jest zupełnie bezpieczne? Sprawdź, jak unikać tragedii!

Piecyk gazowy w domu zwykle kojarzy nam się z dość dużym niebezpieczeństwem. Właściwie każdy z nas zdaje sobie aktualnie sprawę z zagrożenia, jakie niesie za sobą zaczadzenie tlenkiem węgla, więc w większości wypadków piecyki powoli znikają z naszych domów.
Docieplenie od wewnątrz
Opracowanie: Xella
Na podstawie danych z: www.media.xella.pl

W jaki sposób zabrać się za docieplenie własnego domu?

Często starsze budynki nie są wcale chronione przed sytuacją jaka panuje na zewnątrz. Stary mur ma się bronić sam przed mrozem, dużym nasłonecznieniem, czy też innymi warunkami atmosferycznymi. To często powoduje, że pewne części mieszkania w czasie zimy są niedogrzane, a w czasie lata mamy „patelnię” w mieszkaniu. Dlatego warto wziąć pod uwagę docieplenie mieszkania. Jeśli chodzi o docieplenia łódź to firmy okazują się solidne i terminowe podczas realizowania zleceń. Wiele firm w branży jest od długiego czasu, dlatego mają tak niskie w porównaniu z konkurencją ceny.
Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Opracowanie: Bruk-Bet®
Na podstawie danych z: Bruk-Bet®

Materiały wykończeniowe przy budowie domu

Co roku inżynieria i budownictwo cieszy się sporym powodzeniem. Większość studentów już na czwartym - piątym roku pracuje w zawodzie. Inżynieria budowlana jest jednym z najbardziej rozwijających się kierunków na uczelniach o profilu technicznym. Program opracowany jest, tak aby najpierw zdobyć zasadniczą wiedzę o materiałach i wyrobach budowlanych, potem poznać ogólne metody kształtowania i obliczania najprostszych konstrukcji jakimi są domki jednorodzinne. Nie brakuje zajęć o charakterze ciekawostkowym jak budowa schronu. Program uwzględnia również projektowanie domów. Ciekawe projekty domów i nie tylko znajdują się w sieci
fundamenty
Opracowanie: Wajnert
Na podstawie danych z: http://www.wajnert.pl

W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Nabywając nowe mieszkanko w sfinalizowanej inwestycji lub na rynku wtórnym, mało ryzykujesz. Jednakże, kiedy zamierzasz powierzyć pieniążki deweloperowi, uważaj.


W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Szczęściem nie musisz kupować już przysłowiowego "kota w worku", dlatego że od jakiegoś czasu wiąże ustawa o ochronie praw nabywców domu jednorodzinnego zwana ustawą deweloperską.
Ogród
Opracowanie: RubyGoes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybierać bramy ogrodzeniowe na nową działkę?

Każda osoba ma prawo do prywatności i z reguły skwapliwie je egzekwuje. Domy otaczane są ogrodzeniami, czasami dosyć atrakcyjnymi wizualnie, których zadaniem jest przede wszystkim ochrona przed niechcianymi spojrzeniami sąsiadów oraz potencjalnymi włamaniami, które niestety dzisiaj zdarzają się dość często.
budowa domu
Opracowanie: Fiona MacGinty-O’Neill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zalety domu energooszczędnego?

Od dłuższego czasu sporo debatujemy o ochronie środowiska i sposobach oszczędzania energii, co odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
budownictwo jednorodzinne
Opracowanie: UBM

Co trzeba wiedzieć odnośnie domów energooszczędnych

Własny dom może kojarzyć się z niemałymi kosztami związanymi z utrzymaniem. Pojawia się jednak moda od lat stosowana w Europie Zachodniej: domy energooszczędne. Od 2013 r. dzięki dofinansowaniu można taniej wybudować ciepły dom.
budowa domu
Opracowanie: Marttin Pettit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Garść wartościowych porad dla stawiających swój pierwszy domostwo!

Trochę porad dla chcących wreszcie zabudować swoją działkę. Wiadomo - jeżeli posiadamy działkę, niemalże stworzoną pod budowę domostwa, byłoby czymś bezsensownym, gdybyśmy zrezygnowali z tego celu. Ostatnio wielu Polaków lekko się obawia kredytu na budowę domu, z wiadomych przyczyn, ale zasadniczo w dalszym ciągu nie brakuje śmiałków. Tacy śmiałkowie są w sumie zwycięzcami! Jednakże tak czy siak definitywnie każdego muszą zainteresować rady, które zostaną za dosłownie moment napisane!
dach
Opracowanie: Grupa Pruszyński
Na podstawie danych z: Grupa Pruszyński

O dobrodziejstwach wypływających z przykrywania dachów blachą, czyli kilka słów o współczesnym polskim budownictwie

Przed dwustu laty swoje triumfy święciła dachówka. Nawet te wytworzone przed wiekiem służą aż po dzień dzisiejszy. Chociaż bywają już mocno nadgryzione zębem czasu - niektóre egzemplarze mogą być zdeformowane, to jednakże nie zawsze są wymieniane na nowe. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest całkiem prosta - koszt zakupu nowej karpiówki, zwłaszcza w przypadku konieczności pokrycia dużej połaci dachu, jest kosmiczny. Z tej przyczyny posiadacze domów wolnostojących decydują się na kupno blachy.
Prysznic, brodzik Conoflat czarnym Lava
Opracowanie: Kaldewei
Na podstawie danych z: Kaldewei

Jeśli interesują Cię ciekawe nieruchomości Drawsko Pomorskie posiada mnóstwo do zaoferowania!

Pojezierze Drawskie stanowi bez wątpienia niezmiernie piękną okolicę o barwnym krajobrazie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.