Domy
budownictwo jednorodzinne
Opracowanie: UBM

Co trzeba wiedzieć odnośnie domów energooszczędnych

Własny dom może kojarzyć się z niemałymi kosztami związanymi z utrzymaniem. Pojawia się jednak moda od lat stosowana w Europie Zachodniej: domy energooszczędne. Od 2013 r. dzięki dofinansowaniu można taniej wybudować ciepły dom.
budowa domu
Opracowanie: Fiona MacGinty-O’Neill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zalety domu energooszczędnego?

Od jakiegoś czasu sporo dyskutuje się o ekologi oraz oszczędzaniu energii, co zauważyć można w wielu różnych dziedzinach, do których możemy też zakwalifikować architekturę.
fundamenty
Opracowanie: Wajnert
Na podstawie danych z: http://www.wajnert.pl

W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Kupując nowiuteńkie mieszkanie w sfinalizowanej inwestycji lub na rynku wtórnym, niewiele ryzykujesz. Jednakże, jeśli planujesz powierzyć pieniądze deweloperowi, lepiej uważaj.


W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Szczęściem nie musisz już nabywać przysłowiowego "kotka w worku", albowiem od pewnego czasu wiąże ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego nazywana deweloperską.
budowa domu
Opracowanie: Marttin Pettit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Garść wartościowych porad dla stawiających swój pierwszy domostwo!

Trochę porad dla chcących wreszcie zabudować swoją działkę. Wiadomo - jeżeli posiadamy działkę, niemalże stworzoną pod budowę domostwa, byłoby czymś bezsensownym, gdybyśmy zrezygnowali z tego celu. Ostatnio wielu Polaków lekko się obawia kredytu na budowę domu, z wiadomych przyczyn, ale zasadniczo w dalszym ciągu nie brakuje śmiałków. Tacy śmiałkowie są w sumie zwycięzcami! Jednakże tak czy siak definitywnie każdego muszą zainteresować rady, które zostaną za dosłownie moment napisane!
dach
Opracowanie: Grupa Pruszyński
Na podstawie danych z: Grupa Pruszyński

O dobrodziejstwach wypływających z przykrywania dachów blachą, czyli kilka słów o współczesnym polskim budownictwie

Przed dwustu laty swoje triumfy święciła dachówka. Nawet te wytworzone przed wiekiem służą aż po dzień dzisiejszy. Chociaż bywają już mocno nadgryzione zębem czasu - niektóre egzemplarze mogą być zdeformowane, to jednakże nie zawsze są wymieniane na nowe. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest całkiem prosta - koszt zakupu nowej karpiówki, zwłaszcza w przypadku konieczności pokrycia dużej połaci dachu, jest kosmiczny. Z tej przyczyny posiadacze domów wolnostojących decydują się na kupno blachy.
Docieplenie od wewnątrz
Opracowanie: Xella
Na podstawie danych z: www.media.xella.pl

W jaki sposób zabrać się za docieplenie własnego domu?

Często stare budynki nie są w żaden sposób zabezpieczone. Stare mury mają się bronić same przed wpływem mrozu, zbytniego nasłonecznienia i innych warunków atmosferycznych. To sprawia, że niektóre części mieszkania zimą bywają niedogrzane, a latem mamy gorączkę w mieszkaniu. Dlatego dobrze pomyśleć o dociepleniu mieszkania. Jeśli chodzi o docieplenia łódź to przedsiębiorstwa okazują się solidne i terminowe podczas realizowania zleceń. Wiele firm w branży jest od długiego czasu, dlatego mają tak niskie w porównaniu z konkurencją ceny.
Prysznic, brodzik Conoflat czarnym Lava
Opracowanie: Kaldewei
Na podstawie danych z: Kaldewei

Jeśli interesują Cię ciekawe nieruchomości Drawsko Pomorskie posiada mnóstwo do zaoferowania!

Pojezierze Drawskie stanowi bez wątpienia niezmiernie piękną okolicę o barwnym krajobrazie.
Duży dom
Opracowanie: Becks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najnowsze trendy w projektowaniu domów na 2014 rok

Nie wszystkie trendy w projektowaniu domu to należyty pomysł; np. fasada w kolorze awokado, różowa dachówka lub też dywany na ścianach. Mimo to dużo osób staje się ofiarami tych trendów, należałoby w związku z tym zapoznać się z tematem perfekcyjnych trendów 2015, aby dowiedzieć się jakie wnikliwie projekty domów są faworyzowane przez ekspertów w tej dziedzinie. Co zatem dzieje się w kuchni?
Ogród
Opracowanie: RubyGoes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybierać bramy ogrodzeniowe na nową działkę?

Każda osoba ma prawo do prywatności i przeważnie chętnie je wykorzystuje. Domy otaczane są ogrodzeniami, z reguły dosyć atrakcyjnymi wizualnie, których rolą jest przede wszystkim ochrona przed niechcianymi spojrzeniami sąsiadów oraz ewentualnymi włamaniami, jakie niestety aktualnie zdarzają się dość często.
kontrola
Opracowanie: Blondinrikard Fröberg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy trzymanie piecyka gazowego w domu jest zupełnie bezpieczne? Sprawdź, jak unikać tragedii!

Piecyk gazowy w mieszkaniu zazwyczaj kojarzy nam się z dość dużym niebezpieczeństwem. Właściwie każdy człowiek zdaje sobie obecnie sprawę z zagrożenia, jakie niesie za sobą zatrucie tlenkiem węgla, zatem w większości wypadków piecyki pomału znikają z naszych mieszkań.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.