Domy
okno
Opracowanie: Scott Schwartz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego kalkuluje się postawić na okna z profili PCV

Okna plastikowe podbiły krajowy rynek. Kto nie jest przekonany, niech przejdzie się przez odnawiane dzielnice mieszkaniowe, przyjrzy się nowym budowlom w otoczeniu albo po prostu sam zwróci uwagę na to, przez jakie okna spogląda na świat — w mieszkaniu lub w pracy. Najczęściej będą to białe okna PCV Wrocław.
budowa domu
Opracowanie: David Amsler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W coraz większym stopniu interesujące projekty budynków dla rodzin

W coraz większej mierze ciekawe projekty budynków jednorodzinnych są naprawdę imponujące. Nie jest dziwne, że ostatnio z uwagi na to buduje się tak wiele zachwycających pod kątem designu budynków mieszkalnych. Wszystkie one rzeczywiście idealnie wyglądają.
Duży dom
Opracowanie: Becks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najnowsze trendy w projektowaniu domów na 2014 rok

Nie wszystkie trendy w projektowaniu domu to odpowiedni pomysł; np. elewacja w kolorze awokado, różowa dachówka lub także dywany na ścianach. Jednakże wiele osób staje się ofiarami tych trendów, należałoby więc zapoznać się z tematem najlepszych trendów 2015, aby dowiedzieć się jakie gruntownie projekty domów są promowane przez fachowców w tej dyscyplinie. Co dzieje się w kuchni?
budownictwo jednorodzinne
Opracowanie: UBM

Co trzeba wiedzieć odnośnie domów energooszczędnych

Decyzja o własnym domu może kojarzyć się z niemałymi kosztami utrzymania. Pojawia się jednak moda od dawna znana na zachodzie: domy energooszczędne i pasywne. Od 2013 r. wchodzą dopłaty, więc będzie można zainwestować w ciepły dom.
kotlownia w domu
Opracowanie: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na co szczególną uwagę zwracają ci, którzy zamierzają wznieść budynek mieszkalny i są zmuszeni wybrać najwłaściwszy sposób ogrzewania obiektu

Budowa domu jednorodzinnego zawsze wiąże się z obowiązkiem podjęcia mnóstwa ważnych decyzji, które w przyszłości będą mieć spory wpływ na powszednie życie całej rodziny. Trzeba zdecydować, które surowce nabyć, czyli jednym zdaniem, czy postawić na dobrą jakość, czy na niską cenę, bo obydwa wyznaczniki nieczęsto idą w parze.
lokum

Wskazówki dla osób, jakie w najbliższym czasie planują odnowienie dachu.

Osoby, które będą mieć już budynki mieszkalne starszej daty z pewnością zdają sobie sprawę z tego, jak znaczące pozostaje to, aby wykonać remont co jakiś czas. Nie można bowiem zapomnieć, że od tego uzależnione jest w jakiej kondycji dom będzie w dalszym ciągu i czy będzie on bezpieczny.
dom w budowie
Opracowanie: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.
szafki kuchenne
Opracowanie: homestilo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyjątkowo estetycznie również przed domem

Aranżując wnętrze, niezależnie od tego, czy to ma być nasz dom, warto pomyśleć także nad zewnętrzem: czasem wspaniałe budynki mają okropne podwórka, jakie zupełnie do nich nie przystają.
blok
Opracowanie: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf

Pragniesz mieć kominek w własnym mieszkaniu? Nie jest to wcale takie ciężkie!

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób myśli o tym, aby porzucić pracę w korporacji i wynieść się na wieś, z daleka od zgiełku wielkich miast - któż z nas przykładowo nie myśli o pięknym i przytulnym domeczku na wsi z wielkim ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród znajomych, na pewno okaże się, że właściwie każdy ma takie marzenia.
budynek mieszkaniowy
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poznań doskonałym miejscem do życia i pracy - pomyśl nad kupnem mieszkania w Poznaniu.

Chyba nikogo nie ma konieczności przekonywać, że pomieszkiwanie w wielkim mieście to mnóstwo opcji do wykonania. W małych miasteczkach są problemy nie tylko z poszukaniem pracy, lecz także mieszkania. W dużych miastach takiego kłopotu nie ma. Doskonałym miejscem do życia może być Poznań.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.