Obiekt
naprawa chłodni
Opracowanie: Arjan Richter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kłopot z chłodnią? Znajdź firmę dla której będzie to łatwizna

Każdy przedsiębiorca powinien dbać o to, żeby wszystkie sprzęty w firmie działały tak jak trzeba. Nie jest to rzecz jasna nic dziwnego, bowiem każdemu zależy na tym, żeby towar dostarczany do kontrahenta był wysokiej jakości.
kopalnie kruszywa - PGP BAZALT S.A.
Opracowanie: Edsel Little
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podjazd z kamienia naturalnego – budowa

Zaczynamy tak jak przy każdej realizacji od starannego opracowania obrębu podjazdu jak też wszelakich fragmentów powiązanych z jego budową.
dom z garażem
Opracowanie: JDH Rosewater
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co to jest inteligentny dom? Wszystko, czego chciałbyś się dowiedzieć na ten temat

Inteligentny obiekt jest zaawansowanym rozwiązaniem, opartym na sieci sensorów oraz jednym, centralnym systemie zarządzania zintegrowanymi instalacjami. Stosowana w jego ramach magistrala EIB/KNX pozwala na prosty przepływ danych między fragmentami składowymi instalacji a także daje szerokie spektrum opcji oddziaływania. Na skutek wykorzystania informacji z czujników jak też detektorów inteligentny dom sam dopasowuje się nie jedynie do obecności domowników, ale też do czynników wewnętrznych i zewnętrznych takich jak chociażby wysoka temperatura, nasłonecznienie albo wilgotność powietrza.
gotowa nieruchomość
Opracowanie: Bill Wilson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nadzory budowlane – sprawa nadrzędna w momencie budowy budynków?

W trakcie tworzenia różnego rodzaju budynków, nader ważne jest spełnienie niektórych kwestii, które związane są z zapewnieniem bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak również – w późniejszym czasie – ludzi mieszkających czy przebywających w danej lokalizacji.
gniazdka
Opracowanie: Chris Hoare
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niejeden właściciel przestrzeni biurowych czy wielkich supermarketów jest zobligowany zainstalować odpowiednie wentylatory

Jeśli mamy firmę budowlaną i chcemy postawić nowy biurowiec czy galerię handlową, to powinniśmy spełnić szereg wymogów, które zawarte są w różnych przepisać.
drewniany parkiet
Opracowanie: Akasa Gestión Consultores SL
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Drewno naturalne wraca do łask - listwy przypodłogowe drewniane i drzwi fornirowane.

Współcześnie, w dobie plastiku, który coraz mocniej zaczyna drażnić ludzi na ogromnym znaczeniu zyskuje drewno. Tworzywa sztuczne są praktycznie wszędzie, dlatego stają się coraz mniej atrakcyjne, a ludzie coraz częściej powracają do ”staromodnych” produktów z drewna. Jest to nie wyłącznie sprawa estetyki, lecz równocześnie niezaprzeczalnej jakości i wytrzymałości tego materiału.
rozbiórka
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dobrze przeprowadzić prace rozbiórkowe, by nie szkodziły zdrowiu?

Z robotami rozbiórkowymi i demontażem wiąże się mnóstwo różnych niebezpieczeństw wynikających ze sposobu ich wykonania i lokalizacji. Dlatego teren, na którym mają być robione koniecznie musi być odgrodzony oraz odpowiednio oznakowany znakami ostrzegającymi. Roboty rozbiórkowe powinny być przeprowadzane na podstawie dokumentacji projektowej. Zwykle prowadzone są ręcznie przez obalanie i wyburzanie oraz przez demontaż.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.