Budynku
dom
Opracowanie: Paul Hudson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dach nad głową – łatwo powiedzieć, gorzej zrobić, co należy wiedzieć?

Dach to zwieńczenie budynku – nie tylko jest on zlokalizowany na jej szczycie, lecz także kładzie się go podczas mocno zaawansowanych działań, kiedy pozostała część budowli już stoi. W zależności od tego, w jakim rejonie kraju znajdujemy się, można zauważyć, że instalowane dachy różnią się między sobą. Jest to wynik nie tylko miejscowo panującego stylu – to, jakiej formy dachy da się obserwować jest skutkiem panujących w tamtych miejscach warunków atmosferycznych. Przykład? Na południu Polski generalnie budowane są wyłącznie skośne dachy – spada tam sporo śniegu, a te dachy odpowiedzialne są za to, iż śnieg tam nie zalega.
Ogrodzenie
Opracowanie: Betafence
Na podstawie danych z: Betafence

Idealny dom z porządnym ogrodzeniem

Powinien być najwspanialszy i wzbudzać zachwyt otoczenia. Nasz wyśniony dom niebawem stanie się wkrótce faktem, a my nie pamiętaliśmy o tym, aby ująć w naszych planach solidne ogrodzenie. Na szczęście mamy jeszcze czas na to, aby spokojnie wybrać solidny rodzaj.
Pompa ciepła
Opracowanie: Junkers
Na podstawie danych z: Junkers

Na co się zdecydować: pompy ciepła powietrze woda, czy gruntowe?

Wraz z upływem czasu, ludzie stają się zdecydowanie bardziej proekologiczni, zwłaszcza, że rozwiązania przyjazne dla Matki Ziemi są nierzadko również alternatywami bardzo korzystnymi z finansowego punktu widzenia. W nowych domach ochoczo montowane są pompy ciepła, lecz ich odmian jest tak wiele, że zwykle nie wiemy, co wybrać.
Zbiornik na gaz LPG
Opracowanie: R4vi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy użytkujesz gaz, koniecznie nabądź w odpowiedniej jakości pojemniki do magazynowania paliwa

Gaz lpg spotyka się z zainteresowaniem ludzi, gdyż pomaga znacznie zmniejszyć wydatki dotyczące prowadzenia pojazdu, jak także opłaty powiązane z ogrzewaniem domu. Jednakże by bezpiecznie pożytkować gaz, należy kupić właściwe zbiorniki do przechowywania gazu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.