Farby
projekt mieszkania
Opracowanie: Marcel Heller
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dla swego domu wybierz właściwe produkty, by mieć gwarancję ich optymalnego działania

Projektowanie domu to poważne wyzwanie, w czasie którego powinno się wybierać najlepsze materiały i dodatki dla wnętrz. Zanim przystąpi się do robót, najlepiej jest zebrać wszystkie konieczne elementy i sprawdzić, czy dobrze do siebie pasują. Choć wiele osób pragnie oszczędzać i szukać ekonomicznych alternatyw, lepiej wybierać sprawdzone i pewne materiały.
Malowanie ścian
Opracowanie: Dulux®
Na podstawie danych z: Dulux®

Jak pomalować ścianę za pomocą farby strukturalnej? Farba strukturalna - jak nią malować?

Współczesne trendy w malowaniu ścian, opierają się nie tylko na barwnych farbach, ale coraz częściej na motywach dekoracyjnych. Nadają mieszkaniu nowoczesny i niepowtarzalny charakter. Sprawiają również, że we wnętrzach milej się przebywa. Ponadto nie są trudne w użytkowaniu, dlatego można spróbować malować nimi samemu.
fototapeta
Na podstawie danych z: demur.pl

Często zalecane będą fototapety na wymiar

Małym kosztem możemy pozyskać niesamowity efekt

Chcąc przemienić coś w aranżacji naszych wnętrz, niejednokrotnie mamy nadzieję, że nie będziemy zmuszeni płacić zbyt dużych pieniędzy. Przez to właśnie warto spojrzeć na różnorakie oferty, przez które będziemy mogli przemienić swoje mieszkanie, nie tracąc przy tym sporych sum. Farby mamy szansę wybierać w różnorakich barwach i fakturach, tapety z różnymi motywami już pojawiały się, mimo wszystko coraz częściej ludzie z zainteresowaniem spoglądają na fototapety, a więc takie tapety, na których mamy różnorakiego typu zdjęcia. Możemy je wybrać spośród tych zaproponowanych w galerii, ale również mamy szansę zaoferować coś własnego, co będzie prezentowało jakieś miejsce, które będzie dla nas niezwykle istotne.
dach
Opracowanie: Grupa Pruszyński
Na podstawie danych z: Grupa Pruszyński

O dobrodziejstwach wypływających z przykrywania dachów blachą, czyli kilka słów o współczesnym polskim budownictwie

Kiedyś swoje triumfy święciła dachówka. Nawet te wykonane przed dwoma stuleciami służą aż po dzień dzisiejszy. Chociaż bywają już solidnie nadgryzione zębem czasu - niektóre egzemplarze mogą być zniekształcone, to jednakże nie zawsze są wymieniane na nowe. Przyczyna takiego stanu rzeczy pozostaje całkiem prozaiczna - koszt nabycia nowej karpiówki, zwłaszcza w przypadku konieczności pokrycia dużej powierzchni dachu, jest bardzo wysoki. Z tej przyczyny właściciele domków wolnostojących decydują się na zakup blachy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.