Farby
Malowanie ścian
Opracowanie: Dulux®
Na podstawie danych z: Dulux®

Jak pomalować ścianę za pomocą farby strukturalnej? Farba strukturalna - jak nią malować?

Współczesne trendy dotyczące malowania ścian, opierają się już nie tylko na barwnych farbach, ale coraz częściej na strukturach. Nadają one pomieszczeniu innowacyjny i niepowtarzalny charakter. Sprawiają również, że we wnętrzach milej się przebywa. Ponadto nie są trudne w użytkowaniu, stąd można malować nimi samodzielnie.
drewno w zakładzie stolarskim
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Do jakich celów drewno jest obecnie używane, jakie niezwykłe rzeczy można robić z niego

Drewno to niezwykle chętnie używany materiał wykończeniowy i budowlany. Od stuleci jest wykorzystywane przy różnego rodzaju obiektach, konstrukcjach i domach. Wprawdzie do stawiania ścian obiektów najczęściej będzie się wykorzystać materiały ceramiczne i pustaki, to już przy wykończeniach bez drewna trudno się obejść. Robi się z niego przykładowo dachy, wszystko to, co będzie pod przykryciem to konstrukcja zrobiona właśnie z drewnianych elementów. Bardzo często deski drewniane będą się pojawiać również jako schody czy balustrady, a także meble domowych pomieszczeniach.
dach
Opracowanie: Grupa Pruszyński
Na podstawie danych z: Grupa Pruszyński

O dobrodziejstwach wypływających z przykrywania dachów blachą, czyli kilka słów o współczesnym polskim budownictwie

Kiedyś swoje triumfy święciła dachówka. Nawet te wytworzone przed wiekiem służą aż po dzień dzisiejszy. Chociaż są już mocno nadgryzione zębem czasu - niektóre egzemplarze mogą być zdeformowane, to jednak nie zawsze są wymieniane na nowe. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest całkiem prosta - koszt kupna nowej karpiówki, zwłaszcza w przypadku konieczności pokrycia wielkiej połaci dachu, horrendalny. Z tego powodu właściciele domów wolnostojących decydują się na kupno blachy.
projekt mieszkania
Opracowanie: Marcel Heller
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dla swego domu wybierz właściwe produkty, by mieć gwarancję ich optymalnego działania

Projektowanie domu to poważne wyzwanie, podczas którego trzeba wybierać najlepsze materiały oraz dodatki dla wnętrz. Zanim przystąpi się do prac, dobrze jest zgromadzić wszelkie konieczne elementy oraz sprawdzić, czy dobrze do siebie pasują. Choć wiele osób decyduje się oszczędzać i szukać ekonomicznych alternatyw, lepiej wybierać sprawdzone oraz bezpieczne materiały.
fototapeta
Na podstawie danych z: demur.pl

Często zalecane będą fototapety na wymiar

W stylizacji wnętrz nie trzeba wielkich pieniędzy

Chcąc zmienić coś w wystroju naszych wnętrz, przeważnie posiadamy nadzieję, że nie będziemy musieli płacić zbyt wielkich pieniędzy. Przez to właśnie należy popatrzeć na różnorakie oferty, przez które będziemy mogli przemienić swoje mieszkanie, nie wydając przy tym ogromnych pieniędzy. Farby mamy szansę kupować w różnych kolorach oraz fakturach, tapety z różnymi motywami już były, mimo wszystko coraz częściej ludzie z zainteresowaniem spoglądają na fototapety, a więc takie tapety, na których posiadamy różnorakiego rodzaju fotografie. Mamy szansę je wybierać wśród tych zaoferowanych w galerii, lecz również możemy zaproponować coś własnego, co będzie przedstawiało jakieś miejsce, które będzie dla nas niesamowicie istotne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.