Sufit
łazienka
Opracowanie: Villa Glass Studio
Na podstawie danych z: Villa Glass Studio

Najlepsze oświetlenie - czy to możliwe

Kiedy zaczynamy myśleć o tym, by znaleźć oświetlenie do łazienki może pojawić się kłopot. Wiadomo, że uda nam się wyszukać jakiś ciekawe rozwiązanie. Należy tylko dobrze się porozglądać. Ale wcale nie jest tak trudno znaleźć odpowiedni plafon do łazienki. Plafonów do pokoi łazienkowych jest faktycznie sporo.
oświetlenie w mieszkaniu
Na podstawie danych z: pixabay.com

Doświetlenie zbyt ciemnego mieszkania – jakie lampy zastosować, by jak najlepiej je doświetlić?

Wielu właścicieli mieszkań boryka się z problemem zbyt ciemnego wnętrza, które stwarza przygnębiającą atmosferę. Istnieją jednak sposoby, by z powodzeniem poradzić sobie z tą sytuacją. Najistotniejszą sprawę stanowi prawidłowo dobrane sztuczne oświetlenie, które będzie miało za zadanie zastąpienie dziennego światła. Jeżeli chodzi o oświetlenie łazienki, nie jest to nic skomplikowanego.
łazienki
Opracowanie: Internity
Na podstawie danych z: Internity

Jak remontować łazienkę? O jakich sprawach na pewno należy pamiętać?

Remont łazienki nie jest jedynie dziedziną doboru właściwych płytek. W takim momencie musimy sobie odpowiedzieć na wiele ważnych wątpliwości. Przede wszystkim istotne jest, w którym miejscu położyć izolację przeciwwilgociową, czy nabywać brodzik, w jaki sposób rozlokować światło w łazience lub stelaże podtynkowe (zobacz również) to najlepszy wybór? Do tego dochodzą pozostałe kwestie, czyli czym i w jaki sposób wykończyć ściany w łazience, czy dobrze zainwestować w ścianki prysznicowe i co zrobić, jeśli posiadamy małą łazienkę?
oświetlenie

Jakie lampy do kuchni najlepiej wybrać?

Jeśli poszukujemy światła do kuchni możemy mieć dylemat. Bo ciężko zdecydować się, jakie lampy kupić do kuchni. Od lat w kuchni mamy lampy pod sufitem. Sprawdzają się one rzeczywiście świetnie. Powinniśmy tylko mieć na uwadze, by lampy kuchenne były dopasowane do ogólnego pomysłu na kuchnię. Najsensowniej postawić na lampy, które nie będą się zbytnio rzucały w oczy. Chyba, że mamy kuchnię , która jest połączona z salonem, wtedy można zaszaleć. Należy jednak robić to umiejętnie, bo możemy bez problemu przesadzić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.