Inwestycja
mieszkanie
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Warszawski rynek nieruchomości – jakie są obecnie jego podstawowe cechy wyróżniające?

Warszawa, stolica Polski, jest współcześnie największym miastem kraju, co ma wpływ na tendencje migracyjne. Każdego roku do Warszawy przeprowadzają młode osoby potrzebujące pracy, z reguły też podejmujące studia na uczelniach wyższych. Po zakończeniu nauki wiele osób pozostaje w mieście, gdyż doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że w ich rodzinnych miastach nie zawsze mają szansę na otrzymanie zadowalającego zatrudnienia.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Tomas Riehle
Na podstawie danych z: Schϋco

Planujesz nabyć mieszkanie w stolicy? Powinieneś wyszukać odpowiednią lokalizację

Zakup domu to bardzo znacząca inwestycja, która oddziałuje na calutkie życie. Z tej przyczyny należy dobrze przemyśleć swój wybór oraz znaleźć optymalny lokal dla siebie oraz pozostałych członków rodziny. W wypadku domu ważny jest nie tylko jego projekt, wygląd oraz wartość, ale też lokalizacja, w której się mieści.
dachówki
Opracowanie: paweesit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pokrycia dachowe Wrocław – jak właściwie je wybrać tak, aby zaoferować nam efektywną ochronę przed deszczem?

Dlaczego dach odgrywa aż tak znaczącą rolę w projektowaniu każdego domu? Zadawanie takiego pytania jest zgoła niemądre przede wszystkim dla osób, które chociażby mają problemy z przeciekającym dachem. W skrajnym przypadku powinniśmy się cofnąć pamięcią kilka lat wstecz do polskiej tragedii, kiedy to pod masą wielu kilogramów zamrożonego śniegu zawaleniu uległa konstrukcja dachu w jednej z hal w Katowicach.
mieszkania od dewelopera
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupujesz nieruchomość od dewelopera? Zobacz, na co dobrze jest zwrócić uwagę!

Jeśli zamierzasz przeprowadzić się do nowych czterech kątów, które kupisz na rynku pierwotnym, zwróć uwagę na kilka ważnych kwestii. Sęk w tym, by zredukować możliwe ryzyko.
Apartamenty Wrocław
Opracowanie: WAN SA
Na podstawie danych z: WAN SA

Apartamenty we Wrocławiu – czym kierować się w czasie poszukiwań najbardziej stosownego mieszkania i jak duże znaczenie ma deweloper?

Wrocław jest zdecydowanie jednym z najatrakcyjniejszych miast Polski i całej Europy. Każdego roku przyciąga ono we własne granice osoby, które szukają lepszej pracy, zaczynają studia lub chcą poczuć na własnej skórze atmosferę wielkiej aglomeracji. Atrakcyjność Wrocławia jest w dużej mierze usankcjonowana faktem, że podczas II wojny światowej miasto nie uległo tak wielkim zniszczeniom jak Warszawa, która w odwecie za Powstanie Warszawskie została całkowicie zbombardowana.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.