Wanna
łazienka
Opracowanie: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wanna, czy prysznic? Sprawdzamy, jakie rozwiązanie przyniesie więcej korzyści w przypadku wszelkich wymagań

Bardzo dużo osób myśli nad wyborem pomiędzy wanną a prysznicem, co zdecydowanie nie jest prostym zadaniem, zwłaszcza, gdy zdania mieszkańców okazują się równomiernie podzielone. Chociaż wanna zajmuje wiele miejsca, zazwyczaj zostaje ona wybierana za sprawą komfortu, jaki dają przyjemne kąpiele- tylko, czy zawsze mamy na nie czas? Zważywszy na osoby, które uwielbiają orzeźwiające prysznice niewątpliwie ciekawszym rozwiązaniem jest kabina prysznicowa pozwalająca na sprawną toaletę, podobnie w godzinach wieczornych, jak i przede wszystkim rano.
drzwi
Opracowanie: POL-SKONE
Na podstawie danych z: POL-SKONE

Kupując elementy zaopatrzenia wnętrz należy szukać interesujących ofert w internecie

Aktualnie ludzie coraz entuzjastyczniej użytkują z internetu, jeśli poszukują danych produktów. Bardzo duża dostępność najróżniejszych marek, korzystne ceny i opcja konfrontowania produktów bez wychodzenia z domu to niezaprzeczalnie wielka korzyść, jaką zauważa coraz więcej ludzi. Nie można ukryć, że w wielu przypadkach stanowi to najlepsze wyjście.
jasna łazienka
Opracowanie: BO Studio
Na podstawie danych z: DuPont™ i Corian®

Jak dobrać właściwe oświetlenie w łazience oraz na co patrzeć podczas zakupu lamp?

Każda łazienka, mimo iż najczęściej nie jest dużym pomieszczeniem wymaga zamontowania kilku źródeł światła. Przed zakupieniem lampy z kryształami, lub innych fajnych modeli trzeba przyjrzeć się własnej łazience oraz określić jej strefy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.