Wanna
jasna łazienka
Opracowanie: BO Studio
Na podstawie danych z: DuPont™ i Corian®

Jak dobrać właściwe oświetlenie w łazience oraz na co patrzeć podczas zakupu lamp?

Łazienka, mimo że zwykle jest małym pomieszczeniem wymaga zamontowania paru źródeł światła. Przed kupieniem lampy z kryształami, czy innych fajnych modeli należy przyjrzeć się własnej łazience i wyznaczyć jej strefy.
łazienka
Opracowanie: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wanna, czy prysznic? Sprawdzamy, jakie rozwiązanie przyniesie więcej korzyści w przypadku wszelkich wymagań

Mnóstwo osób myśli nad wyborem między wanną oraz prysznicem, co zdecydowanie nie jest prostym zadaniem, zwłaszcza, jeśli zdania pozostałych lokatorów okazują się równomiernie podzielone. Choć wanna zajmuje wiele miejsca, bardzo często zostaje ona wybierana za sprawą komfortu, który dają długotrwałe kąpiele- ale, czy zawsze posiadamy na nie czas? Dla osób, które uwielbiają orzeźwiające prysznice o wiele lepszym rozwiązaniem jest prysznic umożliwiający szybką toaletę, podobnie wieczorem, jak też przede wszystkim rano.
drzwi
Opracowanie: POL-SKONE
Na podstawie danych z: POL-SKONE

Kupując elementy zaopatrzenia wnętrz należy szukać interesujących ofert w internecie

Aktualnie ludzie coraz entuzjastyczniej użytkują z internetu, jeśli poszukują danych produktów. Bardzo duża dostępność najróżniejszych marek, korzystne ceny i opcja konfrontowania produktów bez wychodzenia z domu to niezaprzeczalnie wielka korzyść, jaką zauważa coraz więcej ludzi. Nie można ukryć, że w wielu przypadkach stanowi to najlepsze wyjście.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.