Ciepło
dom
Opracowanie: MTM STYL
Na podstawie danych z: MTM STYL

Planując budowę domu należy pamiętać o większych i mniejszych elementach - w domu jest mnóstwo różnych części

Dom składa się z wielu różnych części, jedne są tak duże, że z pewnością ciężko jest je ominąć oraz możemy być przekonani, iż z pewnością o nich nie zapomnimy. Ale są także oraz takie elementy, które są dość nieduże, a co się z tym wiąże, na początku możemy o nich zapomnieć oraz zdamy sobie sprawę z ich nieobecności dopiero w czasie, gdy będziemy pragnęli ich użyć, a ich nie będzie tam gdzie być powinny.
temperatura
Na podstawie danych z: sxc.hu

Piec na pelet - który kocioł będzie najlepszy?

Piec na pelet to wydatek mniej więcej paru czy też nawet kilkunastu tysięcy . Co zatem wybrać i na co zwrócić uwagę przy zakupie, by nie były to pieniądze wyrzucone w błoto? Jakimi regułami się pokierować, wybierając kocioł na pelet?
rozpalony kominek
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wystrój salonu z kominkiem

Kominek w pokoju dziennym spełnia rolę dekoracyjną i praktyczną. Kominek jest ozdobą, która daje ciepło a także jest znakiem domowego ogniska, skupiającego naokoło siebie domowników. Kominek w salonie prócz praktycznego zastosowania spełnia także rolę dekoracyjną. Kominki stanowią centralne miejsce w salonie, dookoła którego zasiada cała familia, aby spędzić wspólnie czas.
Docieplenie od wewnątrz
Opracowanie: Xella
Na podstawie danych z: www.media.xella.pl

W jaki sposób zabrać się za docieplenie własnego domu?

Często stare budynki nie są w żaden sposób zabezpieczone. Stary mur ma się bronić sam przed wpływem mrozu, zbytniego nasłonecznienia i innych warunków atmosferycznych. To często powoduje, że pewne części mieszkania w czasie zimy są niedogrzane, a w czasie lata mamy „patelnię” w mieszkaniu. Z tego powodu dobrze pomyśleć o dociepleniu mieszkania. Jeśli chodzi o docieplenia łódź to firmy wykazują się solidnością i terminowością realizacji zleceń. Wiele firm w branży jest od długiego czasu, stąd ich niskie w porównaniu z konkurencją ceny.
radiator
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zwiększyć temperaturę w naszym domu?

Ogromnymi krokami przybliżyła się do nas zima. Duża część z nas doskonale wie, że to najbardziej zimna pora roku. Małe temperatury nie są zazwyczaj dla nas dobre, gdyż to właśnie w tym czasie zapadamy na rozliczne choroby, które połączone są z niedostosowaniem naszego odzienia do panujących na zewnątrz okoliczności pogodowych. W związku z takim stanem rzeczy wykonujemy wszelakie wysiłki, aby w naszych mieszkaniach temperatura mogła znajdować się w optymalnych wartościach. Niejednokrotnie jest to skomplikowane zadanie, dlatego że nasze okna oraz kratki wentylacyjne niestety doprowadzają zimne powietrze.
Montaż papy izolacyjnejMontaż papy izolacyjnej

W jaki sposób dobrze ocieplić dach naszego domu?

Dużymi krokami zbliża się do nas najbardziej zimna pora roku. Duża część z nas nie przepada za tym czasem, bowiem nie jesteśmy nastawieni na przebywanie w stosunkowo niskich temperaturach. Nie są one dla nas w jakimkolwiek wypadku korzystne. Nasze organizmy są w owym czasie wystawione na działanie różnorodnych bakterii powodujących choroby.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.