Pomieszczenia
rolety okienne
Opracowanie: Vince M
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rowery trekkingowe to dobra inwestycja

Rolety mają szansę być zewnętrzne albo wewnętrzne. Gdy chcemy się odgrodzić od zbytniej ilości słońca, lub pragniemy osłonić własną prywatność przed niepożądanymi spojrzeniami przechodniów, to mamy szansę ciągle inwestować w rolety okienne. Dają nam one możliwość ich spuszczenia wciąż, kiedy zachodzi taka konieczność i na tyle, na ile okazuje się być to konieczne.
nowe mieszkanie
Opracowanie: mauroguanandi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak nabyć nowiutkie mieszkanie nad morzem, aby się cieszyć niczym niezastąpioną wygodą?

Zdecydowanie duży komfort zapewniają nowe apartamenty oraz domki jednorodzinne. Po pierwsze, zrobione z całą pewnością są z najnowocześniejszych materiałów budowlanych, a po drugie w pełni są dopasowane do bieżących potrzeb klientów.
dom

Projekty niewielkich domów, które wcale nie muszą być pozbawione wyobraźni

Masa z nas marzy o dużym ślicznym domu, z doskonałym, obszernym salonem, przynajmniej dwoma sypialniami i wspaniałą kuchnią. Mieszkanie w takim domu z pewnością byłoby czymś cudownym, niemniej kiedy pomyślimy o kosztach zbudowania tak dużego domu jednorodzinnego, i także o kosztach jego utrzymania… miny mogą nam nieco zrzednąć. Niestety, nie każdy posiada sposobność posiadania ładnego, ogromnego domu z dwoma piętrami oraz wieloma cudnie urządzonymi pomieszczeniami.
przykładowa aranżacja salonu
Opracowanie: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaprojektować swój salon?

Gdy urządzałem swój salon - a było to z sześć lat temu, najzwyczajniej najzupełniej nie miałem pojęcia na wszelkie kwestie dotyczące urządzania wnętrz. I dlatego w sumie mój salon nie prezentował się elegancko. Dobrze, iż jednakże się przebudziłem i pewnego dnia nareszcie postanowiłem zrobić solidny remont we własnym domu - no konkretniej w salonie. W zasadzie to fakty są takie, że początkowo rozpocząłem trochę bardziej chodzić po Sieci. Natrafiłem na ciekawy portal z projektami wnętrz, który wiele mi dał.
kuchenka gazowa
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Sprzedaż gazu okazuje się być dokładnie oceniana

Sprzedaż gazu będzie obwarowana różnorakimi wytycznymi

Jeszcze całkiem niedawno było tak, że mieliśmy od górnie narzuconą firmę, która zajmowała się sprzedażą gazu i zmuszeni byliśmy korzystać z jej usług, bez względu na to, czy jej oferta nam się podobała czy nie.
folia dachowa
Opracowanie: Pretty One

Stawiamy własny dom. Co musimy mieć na uwadze

prosto wyobrazić sobie tą kwestie, że po męczącym, zimowym dniu wracamy sobie stopniowo do domu i zwyczajnie wdziewamy ciepłe kapcie, szlafrok i siadamy z filiżanką gorącej herbatki tuż przy kominku i czując żar palącego się drzewa po prostu czytamy sobie zajmującą publikację lub oglądamy jakiś pociągający film.
Pokój dziecka w stylu marynistycznym
Opracowanie: kidstown.pl
Na podstawie danych z: kidstown.pl

Jakie środki dekoracyjne należy obecnie użyć, by odmienić wygląd pokoju dziecka?

Duża część z nas wyjątkowo doskonale wie, że aranżowanie pokojowych powierzchni jest wyzwaniem stosunkowo wymagającym. Niezbędność dostosowania każdych elementów domowego zaopatrzenia może niejednokrotnie spędzać nam sen z powiek. Dużo w tym temacie jest również zdeterminowane od rodzaju pomieszczenia, które będziemy aranżować. Praktyka ukazuje nam ewidentnie, że sytuacja dodatkowo komplikuje się, kiedy posiadamy dzieci.
drzwi bezprzylgowe
Opracowanie: Classen
Na podstawie danych z: Classen

Czy warto zdecydować się na dobre drzwi do domu?

Drzwi wewnętrzne powinny nie tylko komponować się ze stylem wnętrza, ale przede wszystkim być funkcjonalne. Jak wybrać najlepszy model?
Ważne jest dokładne wymierzenie otworu drzwiowego oraz wybór odpowiedniej szerokości skrzydła. Standardowe drzwi znajdziemy w kilku rozmiarach: 60, 70, 80, 90 i 100 cm.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.