Pomieszczenia
kuchenka gazowa
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Sprzedaż gazu okazuje się być dokładnie oceniana

Wiele przedsiębiorstw oferuje nam sprzedaż gazu

Jeszcze całkiem niedawno działo się tak, że mieliśmy od górnie narzuconą firmę, która zajmowała się sprzedażą gazu i zmuszeni byliśmy korzystać z jej usług, bez względu na to, czy jej oferta nam się podobała czy nie.
przykładowa aranżacja salonu
Opracowanie: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaprojektować swój salon?

Gdy urządzałem swój salon - było to kilka lat temu, po prostu całkowicie nie miałem większego pojęcia na wszystkie zagadnienia dot. aranżacji wnętrz. I dlatego tak naprawdę mój salon nie wyglądał gustownie. Cieszę się, iż jednakże się obudziłem i pewnego dnia nareszcie postanowiłem zrobić solidny remont w swoim mieszkaniu - no konkretniej w salonie. Zasadniczo to prawda jest taka, że początkowo rozpocząłem nieco bardziej szczegółowo chodzić po Sieci. Trafiłem na wartościowy portal z projektami wnętrz, który sporo dał.
dom

Projekty niewielkich domów, które wcale nie muszą być pozbawione wyobraźni

Mnogość z nas marzy o dużym ładnym domu, z wspaniałym, pojemnym salonem, co najmniej dwoma sypialniami i doskonałą kuchnią. Mieszkanie w takim domu niewątpliwie byłoby czymś zachwycającym, niemniej kiedy pomyślimy o kosztach wybudowania tak wysokiego domu jednorodzinnego, i także o kosztach jego utrzymania… miny zdołają nam nieznacznie zrzednąć. Niestety, nie każdy posiada sposobność posiadania pięknego, dużego domu z dwoma piętrami oraz wieloma cudownie urządzonymi pomieszczeniami.
nowe mieszkanie
Opracowanie: mauroguanandi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak nabyć nowiutkie mieszkanie nad morzem, aby się cieszyć niczym niezastąpioną wygodą?

Niewątpliwe najlepszy komfort zapewniają nowiutkie apartamenty i domki jednorodzinne. Po pierwsze, wykonane są z najnowocześniejszych materiałów budowlanych, a po drugie całkowicie są dostosowane do bieżących potrzeb nabywców.
rolety okienne
Opracowanie: Vince M
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rowery trekkingowe to dobra inwestycja

Rolety okienne mogą okazać się dekoracją okna. Gdy chcemy się odgrodzić od nadmiernej ilości słońca, lub chcemy ochronić swoją prywatność przed niepożądanymi wejrzeniami spacerowiczów, to możemy wciąż inwestować w rolety okienne. Dają nam one możliwość ich spuszczenia wciąż, jeżeli pojawia się taka konieczność i na tyle, na ile okazuje się być to potrzebne.
drzwi bezprzylgowe
Opracowanie: Classen
Na podstawie danych z: Classen

Czy warto zdecydować się na dobre drzwi do domu?

Drzwi wewnętrzne powinny nie tylko komponować się ze stylem wnętrza, ale przede wszystkim być funkcjonalne. Jak wybrać najlepszy model?
Ważne jest dokładne wymierzenie otworu drzwiowego oraz wybór odpowiedniej szerokości skrzydła. Standardowe drzwi znajdziemy w kilku rozmiarach: 60, 70, 80, 90 i 100 cm.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.