Żaluzje
poddasze
Opracowanie: Knauf Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Knauf Sp. z o.o.

Poddasze za bardzo się ogrzewa, aż niemiło tam przebywać? Zobacz jak jesteś w stanie to zmienić

Co zrobić, by pomieszczenie na poddaszu za mocno się nie nagrzało? Świetnym rozwiązaniem będzie wyposażenie okna z poddasza w rolety lub żaluzje. Żaluzje zmniejszą przenikanie promieni słońca, zaś rolety do okien dachowych całkiem odetną dopływ światła.
Kamera monitoringu
Opracowanie: Marcel Oosterwijk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świetne metody powiększenia bezpieczeństwa we własnym domu

Hierarchia Masłowa pokazuje, że ludzie muszą mieć zapewnione całkowite bezpieczeństwo. Bo jeżeli na swoje nieszczęście nie będziemy mieli takowego zapewnionego, po prostu nasze codzienne funkcjonowanie nie będzie za bardzo fajne. Zatem zastanówmy się jak skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu. Na całe szczęście jest wiele gotowych recept. A więc naszym wyłącznym zadaniem jest zaznajomić się z nimi rzetelnie.
rolety na oknach
Opracowanie: Vince M
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najważniejsze zalety i wady rolet, dlaczego stają się one obecnie częściej wybierane od żaluzji

Rolety stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych firanek oraz zasłon, od lat używanych w oknach naszych domów i mieszkań. Przez pewien czas dużą popularnością cieszyły się różnego rodzaju żaluzje, ale sporo osób trochę narzekało na niezbyt dobrze działające mechanizmy albo problemy z czyszczenie. Żaluzje w dalszym ciągu często się kupuje, lecz obecnie właściciele mieszkań najchętniej wybierają rolety, do czego przyczyniają się nie tylko ich dekoracyjne i funkcjonalne możliwości, ale także bardzo duża liczba dostępnych materiałów i motywów.
rolety
Opracowanie: Franc Gardiner
Na podstawie danych z: Franc Gardiner

Rolety w dekoracji okien

Eleganckie oraz oryginalne wzory, w których producenci przygotowują nowoczesne rolety, to inspiracja wieloma kulturami. Konsumenci wybierający rozwiązania perfekcyjne dla siebie stawiają szczególnie na prostotę i znakomitą jakość. Rzucające się w oczy na firmowych wystawach, eleganckie rolety okienne to rezultat doskonałej współpracy specjalistów, którzy troszczą się o każdy detal. Jako najistotniejszą część produkcji rolet wskazuje się wyszukanie właściwych materiałów. Nie jest to trudne zadanie, o czym przekonują profesjonaliści z najpopularniejszych firm produkujących rolety.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.