Umowa
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Na podstawie danych z: istock.com

Dopasuj dla siebie odpowiedni kredyt.

Zgodnie z powiedzeniem raz na wozie, raz pod wozem, pieniądze są, a czasami ich nie ma. Dotyka ten problem bardzo wielu Polaków i na pewno niejeden z nas, chociaż raz w życiu myślał nad wzięciem pożyczki czy kredytu.
nieruchomość
Opracowanie: 401(K) 2012
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zarządzaj wynajmem własnego m2 przez biuro nieruchomości

Być może teraz nie wiesz, jak działa, jednak w tym artykule wielce ochoczo Ci to wyjaśnimy. Niemal każdy, kto ma własne mieszkanie i chce je wynajmować, bez wątpienia powinien zapoznać się z ofertą firm trudniących się zarządzaniem mieszkaniami. Umowa pomiędzy Tobą a taką firmą oznacza zazwyczaj, że przekazujesz jej uprawnienia do zarządzania Twoim mieszkaniem. na początek pracownik przedsiębiorstwa zjawia się w Twoim lokalu i starannie je ogląda. Firmy trudniące się zarządzeniem najmem wielce często starają się jak najlepiej przygotować Twoje mieszkanie do wynajmu. Pracownik bez wątpienia zaproponuje Ci zrobienie jakichś zmian.
Dom
Opracowanie: Biuro Projektów ARCHON+
Na podstawie danych z: Biuro Projektów ARCHON+

W jaki sposób ubiegać się o kredyt na budowę domu?

Marzenia o własnym domu towarzyszą wielu osobom, które nie mogą sobie wyobrazić życia bez urokliwego ogrodu, dużej kuchni, w której będą mogły jeść posiłek w gronie rodziny i werandy, na której w ciepłe popołudnie będzie można czytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może zbudować domu bez zaciągania kredytu, więc dobrze jest dowiedzieć się, w jaki sposób mamy się o niego ubiegać, jeśli w najbliższym czasie zamierzamy rozpocząć działania powiązane z podpisaniem umowy.
zakup mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Kupno mieszkania od dewelopera, czyli co mieć na względzie poszukując swojego gniazdka

Wynajmowanie mieszkania wreszcie każdemu może się uprzykrzyć. Jak długo bowiem można płacić komuś za cztery ściany, kiedy moglibyśmy już spłacać ratę za swoje gniazdko i cieszyć się nim na co dzień? Jeżeli ty też zastanawiasz się nad zakupem własnego kąta, z pewnością bierzesz pod uwagę mieszkania od dewelopera. Nim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, musisz się zorientować, co sprawdzić przed zawarciem umowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.