Umowa
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Na podstawie danych z: istock.com

Dopasuj dla siebie odpowiedni kredyt.

Zgodnie z powiedzeniem raz na górze, raz na dole, środki materialne są, a czasem ich nie ma. Dotyczy to każdego z nas i na pewno niejeden z nas, chociaż raz w życiu myślał nad zaciągnięciem pożyczki czy kredytu.
Dom
Opracowanie: Biuro Projektów ARCHON+
Na podstawie danych z: Biuro Projektów ARCHON+

W jaki sposób ubiegać się o kredyt na budowę domu?

Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, jakie nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, dużej kuchni, w której będą mogły zjeść posiłek w gronie najbliższych i werandy, na jakiej w ciepłe popołudnie będzie można poczytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może wybudować domu bez zaciągania kredytu, dlatego warto jest zorientować się, jak mamy się o niego ubiegać, jeżeli w niedługim czasie zamierzamy rozpocząć działania powiązane z podpisaniem umowy.
nieruchomość
Opracowanie: 401(K) 2012
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zarządzaj wynajmem własnego m2 przez biuro nieruchomości

Być może na razie nie wiesz, jak działa, jednakże w tym wpisie wielce chętnie Ci to wyjaśnimy. Niemal każdy, kto posiada własne mieszkanie i chce je wynajmować, zdecydowanie musi zapoznać się z ofertą przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem mieszkaniami. Umowa pomiędzy Tobą a taką firmą oznacza zwyczajnie, że przekazujesz jej prawa do zarządzania Twoim lokalem. na początek pracownik przedsiębiorstwa zjawia się w Twoim lokalu i skrupulatnie je ogląda. Firmy zajmujące się zarządzeniem lokalami nader często starają się jak najlepiej przygotować Twoje mieszkanie do wynajmu. Pracownik bez wątpliwości zaproponuje Ci dokonanie jakichś zmian.
zakup mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Kupno mieszkania od dewelopera, czyli co mieć na względzie poszukując swojego gniazdka

Wynajmowanie mieszkania wreszcie każdemu może się sprzykrzyć. Jak długo bowiem można płacić komuś za cztery ściany, kiedy moglibyśmy już pokrywać ratę za swoje gniazdko oraz cieszyć się nim na co dzień? Jeśli ty też myślisz nad zakupem własnego kąta, z pewnością masz na względzie mieszkania od dewelopera. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, musisz się dowiedzieć, co skontrolować przed podpisaniem umowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.