Temperatura
Rolety
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego nowoczesne układy, choć dość drogie, mogą przynieść duże oszczędności eksploatacyjne.

Inteligentny budynek nie jest już żadną nowinką. Wykorzystanie zautomatyzowanych instalacji i centralnie obsługiwanych układów to niemalże norma w większości stawianych współcześnie budynków użyteczności publicznej i często także w domach jednorodzinnych. Bramy z automatycznym sterowaniem, rolety, oświetlenie czy klimatyzacja przede wszystkim pozwalają oszczędzać czas, zagwarantują wygodę i komfort użytkowania.
remont mieszkania
Opracowanie: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie elementy warto zainstalować w swoim mieszkaniu w trakcie remontowania?

Funkcjonalnie zaopatrzenie naszego miejsca zamieszkania to niewątpliwie marzenie wielu z nas. Komfort jest bowiem niebywale znaczącym wyznacznikiem naszego zadowolenia. W związku z takim stanem spraw staramy się za wszelką cenę w naszych mieszkaniach wykreować wyjątkowo dobre warunki, dzięki jakim zdołamy regenerować nasze siły w atrakcyjnych przestrzeniach. Niemniej niemniej jednak dostosowanie elementów wyekwipowania domowego wcale nie przychodzi nam bezproblemowo.
klimatyzacja
Opracowanie: CWCS Managed Hosting
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klimatyzacja albo wentylator? Co zainstalować w swoim mieszkaniu?

Od kilku lat na rynku modne jest montowanie klimatyzacji w biurowcach, mieszkaniach i budynkach użytkowych. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie komfortowych parametrów ciepła i wilgoci w pokojach stworzonych dla ludzi albo zapewnienia dobrych warunków we wnętrzach, w których wykonywane są prace w wyższych temperaturach, na przykład w halach produkcyjnych.
radiator
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zwiększyć temperaturę w naszym domu?

Wielkimi krokami zbliżyła się do nas zima. Duża część z nas doskonale wie, że to najbardziej zimna pora roku. Niskie temperatury nie są w większości wypadków dla nas dobre, dlatego że to właśnie w tym okresie zapadamy na przeróżne choroby, które związane są z niedostosowaniem naszego odzienia do panujących na zewnątrz warunków. W związku z taką sytuacją rzeczy sprawiamy wszelkie wysiłki, aby w naszych domach temperatura mogła oscylować w optymalnych wartościach. Niejednokrotnie jest to skomplikowane zadanie, dlatego że nasze okna oraz kratki wentylacyjne niestety doprowadzają lodowate powietrze.
kotłownia parowa
Opracowanie: Nicholas Lundgaard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Powinieneś ogrzać swój dom czy inny obiekt? Dowiedz się, jakie opcje kotłów masz do swojej dyspozycji

Mieszkamy w dosyć zimnym klimacie, przez co prawie przez pół roku jesteśmy zmuszeni ogrzewać nasze domy, jak też inne budynki, z jakich korzystamy. Ponieważ ogrzewanie pociąga za sobą spore koszty, dobrze jest sprawdzić, które wyjście okaże się najkorzystniejsze. W ostatnim czasie sporo mówi się też o ochronie środowiska i dokłada się starań, aby urządzenia ciepłownicze odznaczały się jak najniższą emisją spalin oraz wielką efektywnością pracy.
licznik ciepła
Opracowanie: haru__q
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem posiadać kontrolę nad zużywanym ciepłem w naszym domu?

Wielkimi krokami przybliża się do nas najzimniejszy okres w trakcie całego roku, a mianowicie zima. Jest to okres, za jakim nie przepadamy ze względu na stosunkowo niskie temperatury powietrza, jakie niestety dominują w tym terminie. W związku z takim stanem spraw w wielu przypadkach stajemy przed koniecznością wytwarzania wysokiej temperatury do naszego domu.
Grzejnik
Opracowanie: fondital

Jak zadbać o korzystny nastrój wewnątrz pomieszczenia?

Zdecydowaną większość dni w trakcie roku i w ciągu swojego życia spędzamy wewnątrz domów. Stosunek ten zależy niewątpliwie od charakteru wykonywanej pracy, ale można założyć że stanowi to pokaźny procent i ważne jest żeby czas ten nie wpływał niekorzystnie na stan naszego zdrowia. Nie zdajemy sobie często sprawy ile składników i cech powietrza oddziałuje na nas.
ludzie w biurze
Opracowanie: Hong Phuc FOSSASIA
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zapewnić umiarkowaną temperaturę w zakładzie pracy?

Nie od dziś wiadomo, że praca jest niebywale ważną częścią naszego życia. Jest to bowiem czynność, która pozwala nam wytwarzać dochód płatniczy. Spora część z nas zapewne codziennie udaje się do swojego miejsca zaangażowania, aby tam po pewnym czasie spełniać powierzone zadania.
klimatyzator
Na podstawie danych z: http://e-link24.pl/

Klimatyzatory oraz osuszacze powietrza – co warto wiedzieć na ich temat?

Klimatyzator to rodzaj urządzenia, które wyjątkowo często spotykamy nie tylko w biurowcach, ale także w naszych domach. Czy jednak wiemy, jaki wybrać klimatyzator, aby doskonale spełniał swoją funkcję?
klimatyzacja
Opracowanie: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nawilżacz powietrza to odpowiednie rozwiązanie

Nawilżacz powietrza świetnie spisuje się zimą
Jeżeli rozpoczyna się sezon grzewczy, prędko ma możliwość się okazać, że w naszym domu jest zbyt sucho. Będzie to prowadziło do tego, że ciężko będzie nam się oddychać, będziemy kaszleć, a wilgotność jaka musi być niesamowicie prędko będzie spadała.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.