Temperatura
klimatyzacja
Opracowanie: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nawilżacz powietrza to odpowiednie rozwiązanie

Nawilżacz powietrza wspaniale spisze się zimą
Gdy zaczyna się sezon grzewczy, szybko może się okazać, że w naszym mieszkaniu okazuje się być zbyt sucho. Będzie to do[prowadzało do tego, że trudno będzie nam się oddychać, będziemy kaszleć, a wilgotność jaka musi być naprawdę szybko będzie spadać.
ludzie w biurze
Opracowanie: Hong Phuc FOSSASIA
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zapewnić umiarkowaną temperaturę w zakładzie pracy?

Nie od dziś wiadomo, że praca jest niebywale znaczącą częścią naszego życia. Jest to bowiem czynność, jaka pozwala nam generować przychód pieniężny. Duża część z nas prawdopodobnie każdego dnia udaje się do swojego miejsca zatrudnienia, aby tam po pewnym czasie spełniać zlecone zadania.
Rolety
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego nowoczesne układy, choć dość drogie, mogą przynieść duże oszczędności eksploatacyjne.

Budynki inteligentne nie są już żadną nowinką. Zastosowanie zautomatyzowanych układów i centralnie obsługiwanych układów to niemalże norma w większości budowanych współcześnie obiektów użyteczności publicznej i coraz częściej także w jednorodzinnych domach. Automatycznie sterowane bramy, rolety, oświetlenie czy klimatyzacja w pierwszej kolejności oszczędzą czas, zagwarantują wygodę i komfort używania.
radiator
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zwiększyć temperaturę w naszym domu?

Ogromnymi krokami przybliżyła się do nas zima. Duża część z nas doskonale wie, że to najbardziej zimna pora roku. Małe temperatury nie są zazwyczaj dla nas dobre, gdyż to właśnie w tym czasie zapadamy na rozliczne choroby, które połączone są z niedostosowaniem naszego odzienia do panujących na zewnątrz okoliczności pogodowych. W związku z takim stanem rzeczy wykonujemy wszelakie wysiłki, aby w naszych mieszkaniach temperatura mogła znajdować się w optymalnych wartościach. Niejednokrotnie jest to skomplikowane zadanie, dlatego że nasze okna oraz kratki wentylacyjne niestety doprowadzają zimne powietrze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.