Temperatura
klimatyzacja
Opracowanie: CWCS Managed Hosting
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klimatyzacja albo wentylator? Co zainstalować w swoim mieszkaniu?

Od kilku lat na rynku modne jest zakładanie klimy w biurach, domach i budynkach użytkowych. Celem klimatyzacji jest przede wszystkim stworzenie komfortowych parametrów ciepła i wilgoci w pokojach stworzonych dla ludzi czy też zagwarantowania komfortowych warunków we wnętrzach, w których pracuje się w podwyższonych temperaturach, przykładowo na halach produkcyjnych.
kotłownia parowa
Opracowanie: Nicholas Lundgaard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Powinieneś ogrzać swój dom czy inny obiekt? Dowiedz się, jakie opcje kotłów masz do swojej dyspozycji

Żyjemy w dość zimnym klimacie, dlatego prawie przez pół roku jesteśmy zmuszeni ogrzewać zajmowane domy, jak też pozostałe obiekty, z jakich korzystamy. Z racji, iż ogrzewanie niesie za sobą znaczne koszty, dobrze jest dowiedzieć się, które wyjście będzie najkorzystniejsze. W ostatnich latach sporo mówi się również o ochronie środowiska i dokłada się starań, aby urządzenia ciepłownicze odznaczały się jak najniższą emisją spalin oraz dużą efektywnością pracy.
remont mieszkania
Opracowanie: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie elementy warto zainstalować w swoim mieszkaniu w trakcie remontowania?

Funkcjonalnie zaopatrzenie naszego miejsca zamieszkania to bez wątpienia marzenie wielu z nas. Komfort jest bowiem wyjątkowo istotnym przejawem naszego zadowolenia. Z uwagi na taki stan rzeczy staramy się za każdą cenę w naszych mieszkaniach stworzyć wyjątkowo dobre warunki, dzięki jakim będziemy mogli odświeżać nasze siły w ciekawych przestrzeniach. Niemniej jednak dopasowanie elementów wyposażenia domowego wcale nie przychodzi nam łatwo.
klimatyzacja
Opracowanie: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nawilżacz powietrza to odpowiednie rozwiązanie

Czy mamy nawilżacz powietrza?
Kiedy zaczyna się sezon na ogrzewanie, błyskawicznie może się okazać, że w naszym domu będzie zbyt sucho. Będzie to do[prowadzało do tego, że trudno będzie nam się oddychać, będziemy kaszleć, a wilgotność jaka musi pojawiać się naprawdę prędko będzie spadała.
Grzejnik
Opracowanie: fondital

Jak zadbać o korzystny nastrój wewnątrz pomieszczenia?

Większość czasu w przeciągu roku i w czasie swojego życia przebywamy wewnątrz bloków. Stosunek ten zależy z pewnością od charakteru naszej pracy, jednak można założyć że jest to znaczny wkład i niezmiernie ważne jest aby czas ten nie wpływał niekorzystnie na na zdrowie. Nie zdajemy sobie często sprawy jak wiele składników i cech powietrza ma na nas wpływ.
klimatyzator
Na podstawie danych z: http://e-link24.pl/

Klimatyzatory oraz osuszacze powietrza – co warto wiedzieć na ich temat?

Klimatyzator to rodzaj urządzenia, które coraz częściej spotykamy nie tylko w biurowcach, ale również w naszych domach. Czy jednak wiemy, jak wybrać klimatyzator, aby świetnie spełniał swoją funkcję?
Rolety
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego nowoczesne układy, choć dość drogie, mogą przynieść duże oszczędności eksploatacyjne.

Inteligentny budynek nie jest już żadną nowinką. Wykorzystanie zautomatyzowanych instalacji i centralnie obsługiwanych układów to niemalże norma w większości stawianych współcześnie budynków użyteczności publicznej i często także w domach jednorodzinnych. Bramy z automatycznym sterowaniem, rolety, oświetlenie czy klimatyzacja przede wszystkim pozwalają oszczędzać czas, zagwarantują wygodę i komfort użytkowania.
radiator
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zwiększyć temperaturę w naszym domu?

Wielkimi krokami zbliżyła się do nas zima. Duża część z nas doskonale wie, że to najbardziej zimna pora roku. Niskie temperatury nie są w większości wypadków dla nas dobre, dlatego że to właśnie w tym okresie zapadamy na przeróżne choroby, które związane są z niedostosowaniem naszego odzienia do panujących na zewnątrz warunków. W związku z taką sytuacją rzeczy sprawiamy wszelkie wysiłki, aby w naszych domach temperatura mogła oscylować w optymalnych wartościach. Niejednokrotnie jest to skomplikowane zadanie, dlatego że nasze okna oraz kratki wentylacyjne niestety doprowadzają lodowate powietrze.
licznik ciepła
Opracowanie: haru__q
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem posiadać kontrolę nad zużywanym ciepłem w naszym domu?

Wielkimi krokami przybliża się do nas najzimniejszy okres w trakcie całego roku, a mianowicie zima. Jest to okres, za jakim nie przepadamy ze względu na stosunkowo niskie temperatury powietrza, jakie niestety dominują w tym terminie. W związku z takim stanem spraw w wielu przypadkach stajemy przed koniecznością wytwarzania wysokiej temperatury do naszego domu.
ludzie w biurze
Opracowanie: Hong Phuc FOSSASIA
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zapewnić umiarkowaną temperaturę w zakładzie pracy?

Nie od dziś wiadomo, że praca jest niebywale ważną częścią naszego życia. Jest to bowiem czynność, która pozwala nam wytwarzać dochód płatniczy. Spora część z nas zapewne codziennie udaje się do swojego miejsca zaangażowania, aby tam po pewnym czasie spełniać powierzone zadania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.